Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  Rekreacyjny Weekend na Mazurach 2 dni - wszystko w cenie !!

Rekreacyjny Weekend na Mazurach 2 dni - wszystko w cenie !!

Cena:


500 zł/os. - WARSZAWA, ŁOMŻATerminy: 28-29.04, 12-13.05, 26-27.05, 16-17.06, 07-08.07,

21-22.07, 04-05.08, 18-19.08, 01-02.09WYJAZDY W KAŻDY WEEKEND !!


POTWIERDZAMY WYJAZD JUŻ PRZY 5 OSOBACH !!!!
PROGRAM:Dzień 1


  • wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy
  • przyjazd do Augustowa
  • zakwaterowanie w hotelu "Logos" - kompleks Hotelowy LOGOS zlokalizowany jest dogodnie w samym centrum miasta Augustowa, obok popularnego Portu Żeglugi Augustowskiej. Tak dogodna lokalizacja powoduje, że noclegi w wybranym hotelu to idealny wybór na krótki urlop.
  • Rejs statkiem Doliną Rospudy :

Statki, rozpoczynając rejs niezwykle atrakcyjnym szlakiem Doliny Rospudy, wyruszają z Portu Żeglugi Augustowskiej i kierują się na rzekę Nettę, mijając widoczne po obu stronach rzeki bulwary.Statki, mijając jedne z piękniejszych w Augustowie spacerowych tras po obu stronach rzeki Netty, wpływają na jezioro Necko. Po pokonaniu krótkiego odcinka jeziora Necko, kierują się na jezioro Rospuda, położone wśród dziewiczej, nienaruszonej przyrody.

 

  • obiadokolacja
  • nocleg w hotelu

Dzień 2


  • śniadanie
  • Spływ Kajakowy trasą "Małe Raczki - Święte Miejsce", długość trasy - ok. 15 km (ok 4 godz )

Wybrana trasa spływu jest dostosowana dla każdego uczestnika, nie jest wymagająca pod kątem wysiłku fizycznego ani nie jest trudna logistycznie. W okresie letnim rzeka ma zdecydowanie łagodny charakter co znacznie ułatwia jej przepłynięcie w rekreacyjnym tempie. Na trasie spływu są dwa niezwykłe miejsca godne odwiedzenia: ruiny pałacu Paca w Dowspudzie i uroczysko Święte Miejsce.


  • powrót do hotelu, obiadokolacja
  • 16:55 - wyjazd w drogę powrotną

CENA ZAWIERA:Transport autokarem z klimatyzacją, WI-FI, gniazdem 220, toaletą linii Żak Express, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, Rejs Statkiem Żeglugi Augustowskiej, wszystkie usługi związane ze spływem kajakowym (kajak, kamizelka asekuracyjna, wiosło, miękkie siedzisko) 1 nocleg w hotelu 3* w Augustowie, 1 śniadanie, 2 obiadokolacje.Rozkład jazdy:


· 06:50 - Warszawa - PKiN Plac Defilad

·09:10 - Łomża - Dworzec autobusowyOrientacyjne godziny powrotów: 20:30 – Warszawa - PKiN Plac Defilad
POŁĄCZENIE REALIZOWANE JEST NA PODSTAWIE LINII


ŻAK EXPRESSUWAGA !!!

Organizujemy wyjazdy z całej Polski w formie antenowej - za dopłatą.

Cena dopłaty szacowana indywidualnie.

Program imprezy jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Uczestnicy wyjazdu powinni posiadać dowód osobisty lub ważny paszport.1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, Intercity). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3. Wyjazd „antenkowy” za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 5 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 5 osób BT Sambia ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich rezerwacje, usługi lokalnych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour-Guide nie są ujęte w cenie imprezy. Informacje o orientacyjnych kosztach podane są przy opisach poszczególnych wycieczek. Koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 5 osób. Przy mniejszej ilości uczestników koszt pakietu zostanie przeliczony na odpowiednią ilości osób w grupie.
7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.


Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat