Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  O firmie

O firmie

Biuro Sambia
Biuro Sambia

Biuro turystyczne Sambia – O firmie


Biuro Turystyczne Sambia zostało założone w 2006 roku. Jest prowadzone przez osoby mające doświadczenie i wyższe wykształcenie w zakresie organizacji i obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług znajduje się na bardzo wysokim poziomie.

Jako organizator turystyki krajowej i zagranicznej posiadamy Zezwolenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego nr 135 oraz Polisę Ubezpieczeniową Gwarancji dla Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego Signal Iduna nr M20466. Dzięki sprawdzonej kadrze pilotów, przewodników oraz kierowców gwarantujemy profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję naszych Klientów. Organizowane przez nas wycieczki obsługuje przewoźnik, którego pojazdy wyróżnia nienaganna sprawność techniczna. Ceny najmu pojazdów proponowane naszym kontrahentom są konkurencyjne.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji wycieczek po Europie. W naszej ofercie posiadamy liczne oferty imprez wyjazdowych – jedno- i kilkudniowych oraz weekendowych wyjazdów po najciekawszych zakątkach Mazur czy innych rejonów Polski. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy możliwość zorganizowania Państwa upragnionej wycieczki - o indywidualnym programie, na unikalnej trasie i dla wybranego grona osób. Podejmujemy się również organizacji konferencji biznesowych, szkoleniowych oraz o innym profilu dla firm, urzędów, stowarzyszeń oraz innych przedsiębiorców.

Spełnimy Państwa najśmielsze oczekiwania dotyczące podróży marzeń – nasz zespół dołoży wszelkich starań, by upragniony wyjazd przyniósł ze sobą niezapomniane wrażenia i liczne wspomnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą turystyczną. Do zobaczenia na szlaku!

Z turystycznym pozdrowieniem

właściciel biura
Krystyna Prusko

dyrektor biura
Marcin Prusko
Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat