Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  Litwa - Szlak Piwa Litewskiego - 3 dni

Litwa - Szlak Piwa Litewskiego - 3 dni


Cena: 

670 zł/os. - LUBLIN

610 zł/os. - WARSZAWA, BIAŁYSTOK, AUGUSTÓW, SUWAŁKI


Organizujemy połączenia antenowe z dowolnego miejsca wyjazdu !!
Terminy: 12-14.06, 10-12.07, 07-09.08, 25-27.09, 09-11.10
PROGRAM: 


Dzień 1


·       wyjazd zgodnie z rozkładem

·       przyjazd do Wilna, przyjazd do Wilna, tradycyjne zwiedzanie z przewodnikiem, w czasie zwiedzania wizyta w niedużym browarze, zapoznanie się z historią piwa, pierwsza degustacja (cena – 5-8 euro – zależy, ile piwa będziemy degustować)

·       Wieczorem  kolacja w restauracji regionalnej: tradycyjne dania, degustacja piwa litewskiego.

4*0,33 l rodzaje piwa, przekąska do piwa (cena 8 euro), będzie też osoba, która opowie o piwie, które grupa będzie degustować

Obiadokolacja.

·       zakwaterowanie, noclegDzień 2


·       śniadanie

·       wyjazd do Birż – stolicy piwa na Litwie Północnej.

·       Zwiedzanie Birż –pałac (twierdza) Radziwiłłów, Tyszkiewiczów. W Muzeum Krajowym  degustacja piwa z czarnym chlebem i serem, zapoznanie się z tradycjami produkcji piwa – krok po kroku – od surowca do produktu (cena 6 euro/os.)

·       Następnie przejazd do współczesnego browaru – zapoznanie się z produkcją, degustacja - 5 rodzajów piwa i zimne przekąski – (cena 6 euro/os)., 6 rodzajów piwa, zimne przekąski  i gorące danie – (cena 10 euro/os.)

·       Wyjazd w kierunku dworu Pakruojis –największego dworu szlacheckiego na Litwie.

·       Nocleg w hotelu na terytorium posiadłości.

·       ObiadokolacjanoclegDzień 3


·       śniadanie

·       Po śniadaniu zwiedzanie posiadłości i udział w programie edukacyjnym „U młynarza”.Cena – (cena 21 euro/os). - wycieczka po posiadłości, degustacja i obfity posiłek.

·       Wyjazd w drogę powrotnąCENA ZAWIERA: Transport autokarem z WC i klimatyzacją, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna, usługi przewodnickie, nocleg w hotelu 3* w Wilnie, nocleg w dworze Pakruojiswyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacjaCENA NIE ZAWIERA:  
·       Bilety wstępów w zależności od wybranych obiektów oraz degustacji (maks. 60 euro/os. )
·       dopłata do pokoju jednoosobowego 150 zł/os.Rozkład jazdy:


·       23:00– Lublin – (dnia poprzedniego) parking przy "Chatce Żaka", ul. Idziego Radziszewskiego 16

·       02:00 - Warszawa - przy Sali Kongresowej ul. Emilii Plater

·       05:30 - Białystok - Dworzec Biacomex - ul. Bohaterów Monte Cassino 9

·       07:00 - Augustów - zatoczka autobusowa naprzeciwko hotelu Dom Nauczyciela, ul. 29 Listopada 9

·       07:30 - Suwałki - parking przy IT Suwałki ul. HamerszmitaOrientacyjne godziny powrotów: 16:00 – Suwałki; 16:30 – Augustów; 18:00 – Białystok; 22:30 – Warszawa; 01:30 – LublinUWAGA!

Program imprezy jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. 1.    Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2.    Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, Intercity). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3.    Wyjazd „antenkowy” za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób BT Sambia ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4.    Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5.    Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6.    Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz ich rezerwacje, usługi lokalnych przewodników, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour-Guide  nie są ujęte w cenie imprezy. Informacje o orientacyjnych kosztach podane są przy opisach poszczególnych wycieczek. Koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 25 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników koszt pakietu zostanie przeliczony na odpowiednią ilości osób w grupie.
7.    Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.


Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat