Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  9 dni - Włochy dogłębnie

9 dni - Włochy dogłębnie


PROGRAM:


DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i  wyjazd z kraju. Przejazd przez Czechy i Austrię na nocleg tranzytowy do Włoch.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie Florencji: Piazza Del Duomo, Kościół Santa, Croce, baptysterium, Most Złotników. Przejazd do Pizy: plac Cudów z Krzywą Wieżą, katedrą i baptysterium. Kolacja, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino: klasztor Benedyktynów, polski cmentarz wojskowy. Przejazd do Pompejów. Zwiedzanie wykopalisk antycznego miasta, zasypanego podczas wybuchu Wezuwiusza w I w.n.e.. Przejazd do hotelu w okolicach Neapolu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Podróż promem na wyspę Capri, znaną z pięknych widoków i śródziemnomorskiej roślinności. Następnie przejazd do Neapolu, zwiedzanie: Castel Nuovo, Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Porta Capuana i Castel Capuanno - miejsce zaślubin Zygmunta I z Boną Sforza. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie Wiecznego Miasta: Colosseum, Forum Romanum, Kolumna Trajana, Capitol, Łuk Konstantyna. Kolacja,  nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Zwiedzanie Watykanu:  Plac i Bazylika św. Piotra z Pietą Michała Anioła, posągiem św. Piotra, przepięknym baldachimem wykonanym przez Berniniego. Chwila zadumy przy grobie Jana Pawła II. Zwiedzanie Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej z freskami Michała Anioła.  Następnie dalsze zwiedzanie Rzymu: Panteon, plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny, Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, fontanna di Trevi, Piazza di Spagna – plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 7:
Śniadanie. Przejazd do Asyżu, zwiedzanie miasta, Bazylika św. Franciszka, Plac Miejski, Kościół św. Klary, Bazylika Santa Maria degli Angeli. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji. Zakwaterowanie, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 8:
Śniadanie. Wizyta w Wenecji, zwiedzanie miasta: plac św. Marka, zwiedzanie Bazyliki Św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Most Westchnień, Most Rialto. Spacer uliczkami Wenecji. Wyjazd w kierunku kraju. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy.

DZIEŃ 9:
Przyjazd do kraju, powrót do poszczególnych miejscowości.Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.


CENA: na zamówienie


DOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1-os.: 580 zł
Dopłata do 3 kolacji: 180 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)
- 7 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2 – osobowych z łazienką
- 7 śniadań wzmocnionych, 3 kolacje
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż Signal Iduna

DODATKOWO PŁATNE:
- pakiet do realizacji programu: 180 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, przeprawa tramwajem wodnym w Wenecji i na wyspę Murano, przeprawa na/z Capri, wjazdy do miast, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat