Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  7 dni - Włochy

7 dni - Włochy


PROGRAM:

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch na nocleg tranzytowy. 

2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Padwy, zwiedzanie: Bazylika Św. Antoniego, Prato Della Valle z bazyliką Św. Justyny, Uniwersytet - jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie, Palazzo Della Ragione, oraz Piazza Erbe i Piazza Frutta. Spacer po urokliwych, średniowiecznych uliczkach. Przejazd na kolację i nocleg w okolicę Rzymu.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Rzymu: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol – centrum starożytnego Rzymu, Następnie Piazza Venezia – plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny. Bazylika San Giovanni na Lateranie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Watykanu: bazylika św. Piotra z Pietą Michała Anioła, posągiem św. Piotra, przepięknym baldachimem wykonanym przez Berniniego. Chwila zadumy przy grobie Jana Pawła II. Następnie zwiedzanie Muzeów Watykańskich z wyjątkową kolekcją arcydzieł gromadzonych przez wieki. Kaplica Sykstyńska z freskami Michała Anioła. Panteon – najwspanialsza i najlepiej zachowana budowla z czasów starożytnego Rzymu. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Audiencja generalna z papieżem (jeżeli będzie obecny w Watykanie). Dalsze zwiedzanie Rzymu: Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Piazza di Spagna – plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi oraz fontanna di Trevi, zaliczana do najpiękniejszych budowli wodnych świata. Przejazd do hotelu w okolicy Wenecji na kolację i nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd tramwajem wodnym przez Canale Grande do Piazza San Marco – głównego placu Wenecji: bazylika Św. Marka – najcenniejszy zabytek sakralny Wenecji, Palazzo Dukale - Pałac Dożów (z zewnątrz), Campanila – dzwonnica św. Marka, Most Westchnień, Most Rialto. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy do Polski.

7. DZIEŃ
Przyjazd do kraju. Powrót do poszczególnych miejscowości.Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.


CENA: na zamówienie


DOPŁATY: 
Dopłata do pokoju 1-os: 420zł
Dopłata do 4 obiadokolacji: 240zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)
- 5 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2- osobowych z łazienką
- 5 śniadań, 
- opiekę pilota
-  ubezpieczenie 

DODATKOWO PŁATNE:
- pakiet do realizacji programu: 115 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, przejazd tramwajem wodnym w Wenecji, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.


Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat