Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  5 dni - Wiedeń

5 dni - Wiedeń


PROGRAM: 

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju. Przejazd do hotelu w okolicy Wiednia, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów pałacu Schoenbrunn, m.in.: apartamenty cesarskie, powozownia, ogrody pałacowe z Gloriettą, Belweder (z zewnatrz), objazd Ringstrasse: Urania, Muzeum Sztuki Użytkowej, Park Miejski, Opera, plac Marii Teresy, Hofburg, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, budynek Giełdy.  Spacer po starówce, zwiedzanie katedry św. Szczepana. Wieczorem obiadokolacja w jednej z regionalnych winiarni w słynnej wiosce winiarzy Grinzing (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wyjazd do malowniczej Doliny Dunaju – Wachau. Zwiedzanie zamku Kreuzenstein, usytuowanego na wzgórzu, zbudowanego na ruinach gotyckiej twierdzy. Przejazd  wzdłuż Dunaju do miasta Krems, spacer malowniczymi uliczkami miasta. Następnie miasteczko Durnstein z całkowicie zachowaną gotycką zabudową miasta i ruinami zamku,  w którym więziony był Ryszard Lwie Serce. Przejazd do odrestaurowanego opactwa Benedyktynów w Melk z przepięknym klasztorem usytuowanym nad brzegiem Dunaju. Rejs statkiem po Dunaju.  Obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Zwiedzanie Wiedeńskiego Muzeum Historii Sztuki, gdzie zgromadzono jedną z największyh i najpiękniejszych kolekcji dzieł sztuki na świecie, m.in. największy na świecie zbiór dzieł Rubensa, bogata kolekcja prac Pietera Brueghla Starszego. Spacer po najdłuższej ulicy handlowej Wiednia Mariahilferstrasse i Karntnerstrasse. Wyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości.

DZIEŃ 5:
powrót do PolskiProgram imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.CENA: na zamówienie


DOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1- os.:  280  zł 
Dopłata do 2 obiadokolacji: 160 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE: 
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub małym autokarem (klimatyzacja, dvd)
- 3 noclegi w hotelach**/***, w pokojach 2 - osobowych z łazienką, 
- 3 śniadania w formie bufetu
- program turystyczny
- opiekę pilota, 
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaz Signal Iduna 

DODATKOWO PŁATNE:
- pakiet do realizacji programu: 75 EUR (rezerwacje i wstepy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs po Dunaju, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.


Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat