Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  5 dni - Budapeszt i Zakole Dunaju

5 dni - Budapeszt i Zakole Dunaju


PROGRAM: 


DZIEŃ 1: 
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju. Przejazd w okolice Veszprem, zakwaterowanie, nocleg w hotelu. 

DZIEŃ 2: 
Śniadanie, zwiedzanie Veszprem - jednego z najstarszych węgierskich miast. Przejazd na d Balaton - największe jezioro Europy. Wizyta w miaseczku Tihany, połozonym na półwyspie, na północnym brzegu jeziora. Przejażdżka statkiem po Balatonie. Przejazd do Budapesztu, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu. 

DZIEŃ 3: 
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, prawobrzeżna część stolicy Buda, m.in.: Wzgórze Zamkowe z Basztą Rybacką i  gotyckim kościołem Macieja, Zamek Królewski (dziedziniec). Przejazd na Wzgórze Gellerta z pomnikiem Wyzwolenia i przepięknym widokiem na miasto. Most Łańcuchowy – najstarszy i najwspanialszy w Budapeszcie. Plac Bohaterów z Pomnikiem Millenium, Park Miejski z pałacykiem Vajdahunyad, Parlament, Plac Lajosa Kossutha, Wielka Synagoga, Muzeum Narodowe (z zewnątrz), bazylika św. Stefana,  kąpielisko termalne Sechenyie – jedno z największych i najpiękniejszych w Europie. Wieczorem obiadokolacja z winem i muzyką w typowej węgierskiej csardzie (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4: 
Śniadanie. Rejs statkiem po Dunaju, wizyta w Szentendre, jednym z najbardziej malowniczych, naddunajskich miasteczek na Węgrzech. Spacer po starówce, zwiedzanie  Muzeum Marcepana. Przyjazd do Wyszehradu, zwiedzanie twierdzy wyszehradzkiej z pięknym widokiem na Zakole Dunaju. Przejazd do Esztergom, zwiedzanie największej węgierskiej bazyliki, miejsca koronacji pierwszego króla Węgier. Zamek Arpadów, pierwszej węgierskiej dynastii królewskiej. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg tranzytowy na terenie Słowacji.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przyjazd do Polski, powrót do  poszczególnych miejscowości w kraju.Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.


CENA: na zamówienieDOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1-os.: 340 zł
Dopłata do 3 obiadokolacji w tym jedna w typowej węgierskiej czardzie z winem: 180 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, dvd, wc) lub małym autokarem (klimatyzacja, dvd)
- 4 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką 
- 4 śniadania w formie bufetu
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż Signal Iduna 

DODATKOWO PŁATNE:
pakiet do realizacji programu: 40 EUR (bilety wstepu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs po Balatonie, rejs po Dunaju, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat