Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  4 dni - Berlin Poczdam

4 dni - Berlin PoczdamPROGRAM:

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju. Przyjazd do Berlina, wizyta na Placu Poczdamskim z supernowoczesną zabudową, stworzoną przez wybitnych architektów, oraz na Gendarmenmarkt,  jednym z najpiękniejszych placów w Europie, na którym znajduje się Niemiecka Katedra, Francuska Katedra i Sala Koncertowa. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie, przejazd do Poczdamu, zwiedzanie wybranego obiektu zespołu pałacowego Sanssouci, spacer po parku z Pałacem Nowym, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią. Przejazd do Nowego Ogrodu i zwiedzanie pałacu Cecilienhof (w 1945 r. podpisano w nim Układ Poczdamski). Następnie rosyjska kolonia Alexandrowka, i Dzielnica Holenderska z antykwariatami, restauracjami i kawiarniami. Obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Zwiedzanie Berlina: pałac Charlottenburg - barokowa rezydencja królów pruskich z XVII w. (wewnątrz), Reichstag - siedziba niemieckiego parlamentu, Muzeum Muru Berlińskiego (Haus am Checkpoint Charlie – z zewnątrz), Brama Brandenburska, Pomnik Holokaustu, Uniwersytet Humbolta. Spacer aleją Unter den Linden do Alexanderplatz, wjazd na wieżę telewizyjną - podziwianie panoramy miasta z tarasu widokowego. Kościół Mariacki, Czerwony Ratusz – siedziba władz miasta. Przejście na wyspę muzeów, zwiedzanie Muzeum Pergamońskego (południowe skrzydło) ze wspaniałymi zbiorami sztuki starozytnej. Rejs statkiem po Sprewie. Obiadokolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie, powrót do Polski, przyjazd do poszczególnych miejscowości w kraju.


Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.


CENA: na zamówienieDOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1-osobowego: 270 zł
Dopłata do 3 obiadokolacji: 210 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub busem (klimatyzacja, dvd)
- 3 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2 -osobowych z łazienką, 
- 3 śniadania w formie bufetu, 
- program turystyczny
- opiekę pilota, 
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż Signal Iduna

DODATKOWO PŁATNE: 
- pakiet do realizacji programu: 70 EUR (rezerwacje i wstepy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs po Sprewie, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.
 
 
Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat