Wycieczki do Wilna, Grodna, na Litwę, Białoruś, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę

Strona Główna »  Poprzednia strona »  10 dni - Najważniejsze Sanktuaria Włoch

10 dni - Najważniejsze Sanktuaria Włoch


PROGRAM:

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników wycieczki. Przejazd przez Czechy i Austrię na nocleg tranzytowy na terenie Włoch.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przyjazd do Padwy, zwiedzanie bazyliki św. Antoniego, spacer po mieście. Przejazd na kolację (fakultatywnie) i nocleg w okolicę Loreto.

DZIEŃ 3:
Śniadanie, wizyta w Loreto, zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Loretrańskiej ze Świętym Domkiem. Przejazd do Manoppello, gdzie według legendy odcisnęło się oblicze Chrystusa na chuście św. Weroniki. Przejazd do Lanciano, miejsca Cudu Eucharystycznego.  Kolacja (fakultatywnie) i nocleg w okolicach San Giovanii Rotondo 

DZIEŃ 4:
Śniadanie, zwiedzanie San Giovanii Rotondo, miejsca związanego z życiem i pracą Ojca Pio, spacer po miasteczku.  W godzinach popołudniowych przejazd do Monte San Angelo, wizyta w Sanktuarium Michała Archanioła. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 5:
Śniadanie. Przejazd do Pietrelciny, miejsca narodzin Ojca Pio. Przejazd na Monte Cassino, wizyta na cmentarzu żołnierzy II Korpusu, zwiedzanie klasztoru. Przejazd na kolację i nocleg w okolicy Rzymu.

DZIEŃ 6:
Śniadanie. Wizyta w Rzymie – wiecznym mieście: Koloseum i Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona z fontanną Czterech Rzek, Piazza di Spagna – Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi oraz Fontanna di Trevi zaliczana do najpiękniejszych na świecie. Kolacja, nocleg w okolicach Rzymu.

DZIEŃ 7: 
Śniadanie, przyjazd do Watykanu na Audiencję Generalną u Ojca Świętego (jeżeli jest w tym czasie obecny w Watykanie), zwiedzanie monumentalnej Bazyliki Św. Piotra, odwiedziny grobu św. Jana Pawła II w kaplicy św. Sebastiana. Następnie Kaplica Sykstyńska z freskami Michała Anioła. Bazylika San Giovanni na Lateranie. Przejazd do Bazyliki Santa Maria Maggiore. Kolacja, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 8:
Śniadanie, przejazd do miejscowości Cascia, zwiedzanie sanktuarium św. Rity, gdzie znajduje się sarkofag z jej ciałem. Przejazd do Roccaporeny, miejsca urodzenia św. Rity. Przejazd do Nursji, urokliwego miasteczka, w którym urodził się św. Benedykt i jego siostra św. Scholastyka. Przejazd na kolację (fakultatywnie) i nocleg w okolice Asyżu.

DZIEŃ 9:
Śniadanie, przyjazd do Asyżu, zwiedzanie: Bazylika św. Franciszka, Bazylika św. Klary oraz kościół Santa Maria degli Angeli. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg w okolicy Padwy. 

DZIEŃ 10:
Śniadanie, przejazd przez Austrię i Czechy do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju.Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.


CENA: na zamówienieDOPŁATY:
Dopłata do pok. 1-os.: 720 zł
Dopłata do 5 kolacji: 280 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc,)
- 9 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką 
- 9 śniadań, 3 kolacje
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż Signal Iduna

DODATKOWO PŁATNE:
pakiet do realizacji programu: 85 EUR (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lusługi przewodnickie, zestaw słuchawkow Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.


Opublikowane na stronach internetowych sambia.net.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w
rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


 


© 2014 Biuro Podróży SAMBIA 

  Tworzenie stron internetowych ONAVI & KANET.EU
adstat